KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13037078

nr 1303 7078

Ragnar Person

(1905-1993), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad. Olja på duk, 33x51cm

Kondition: skadad

Ragnar Person, svensk målare född 1905, död 1993.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 27 januari 2020
kl 20:33:18

Ragnar Person

Läs mer om Ragnar Person